093-201-98-17, 099-964-84-56, 097-270-39-97

Фаберлик Украина

Подарки

Случайная новость

Продукция компании «Фаберлик» уже давно успела завоевать популярность среди женщин и мужчин. Отличительная особенность косметики Faberlic – кислород в ее составе, который так жизненно необходим для человека. Именно данный элемент насыщает энергией, позволяет клеткам волос и кожи обновляться и восстанавливаться, а также получать полезные вещества. Благодаря уникальному запатентованному кислородному транспорту «Акватэм», дополнительный кислород в составе косметики «Фаберлик» проникает глубоко в кожу. Кроме того, в продукцию входят такие ингредиенты, как натуральные арома-масла и экстракты экзотических растений.

Заказать средства по уходу за лицом, телом и волосами можно на сайте компании http://faberlic.kh.ua/.

Широкий ассортимент продукции

На сайте «Фаберлик Украина» можно купить различные виды косметической продукции, а также зарегистрироваться и стать консультантом. Выбору доступна косметика:

1. По уходу за кожей. Подобрать продукцию просто для различных возрастных категорий, для всех типов кожи, в том числе для проблемной. В онлайн-каталоге представлены также инновационные антивозрастные средства. Стройное тело, эластичная кожа, ухоженные руки и ноги – залог здоровья, прекрасного настроения и уверенности в себе.

Подробнее ...

Каталог фаберлік

Faberlic - це компанія, яка на даний момент є однією з найбільших на ринку косметичної продукції. В її склад увійшли компанії Edelstar (Едельстар), Infinum (Инфинум) і Sengara (Сенгара), в результаті чого були відібрані для продажу їх кращі продукти, а інші виведені з ужитку.

Заказати фаберлік за низькою ціною, через відсутність посередництва між виробником і покупцем, можливо на нашому сайті.  Парфуми виготовляються у Франції, а декоратівка - італійським концерном, де також продається продукція Лореаль, Крістіан Діор, Мері Кей, Герлен. Всі продукти відповідають ГОСТу.

На сайті компанії можливо заказати faberlik онлайн. Власні наукові розробки компанії faberlik, результати яких втілюються в інноваційних косметичних препаратах, дарують красу і здоров'я шкіри. За останній час в асортименті продукції з'явилося багато нових лінійок, як онлайн-супермаркет, де можна купити все.

Сайт фаберлік дає можливість кожному ознайомитися з продукцією компанії.  Мільйони людей купують Фаберлік після того, як ознайомилися з каталогами в режимі реального часу (онлайн). Відразу ж після виходу нового каталогу faberlic,  розміщується він в відповідному розділі. Дивитися каталог Фаберлік онлайн можно в Росії, Україні, Білорусії. Це стосується дійсного та наступного каталогів компанії. Крім цього, на сайті розміщуеться каталог продуктів для здоров'я.