093-201-98-17, 099-964-84-56, 097-270-39-97

Фаберлик Украина

Подарки

Случайная новость

Faberlic - це компанія, яка на даний момент є однією з найбільших на ринку косметичної продукції. В її склад увійшли компанії Edelstar (Едельстар), Infinum (Инфинум) і Sengara (Сенгара), в результаті чого були відібрані для продажу їх кращі продукти, а інші виведені з ужитку.

Заказати фаберлік за низькою ціною, через відсутність посередництва між виробником і покупцем, можливо на нашому сайті.  Парфуми виготовляються у Франції, а декоратівка - італійським концерном, де також продається продукція Лореаль, Крістіан Діор, Мері Кей, Герлен. Всі продукти відповідають ГОСТу.

На сайті компанії можливо заказати faberlik онлайн. Власні наукові розробки компанії faberlik, результати яких втілюються в інноваційних косметичних препаратах, дарують красу і здоров'я шкіри. За останній час в асортименті продукції з'явилося багато нових лінійок, як онлайн-супермаркет, де можна купити все.

Подробнее ...

Incognito: новый мужской аромат! Новинка каталога №2

Его жизнь полна тайн и загадок. Он предпочитает оставаться инкогнито, и лишь предвкушение судьбоносной встречи заставляет Его снять маску. Вот-вот раскроется главная интрига Его жизни: кто Она, эта прекрасная незнакомка?

Туалетная вода для мужчина Incognito (арт. 3217) создана специально для Faberlic всемирно известным французским парфюмером Бертраном Дюшофуром.

Incognito – свежий, пряный, древесный аромат.

Вступительный свежий аккорд альдегидов и цитрусов в обрамлении вкрадчивых нот артемизии, шалфея мускатного и дикорастущих трав переходит в контрастное теплое созвучие древесных оттенков в мягкой дымке ладана, дубового мха и пачули. В этой игре перевоплощений и загадок столько интригующего и волнующего...