093-201-98-17, 099-964-84-56, 097-270-39-97

Фаберлик Украина

Подарки

Случайная новость

Faberlic - це компанія, яка на даний момент є однією з найбільших на ринку косметичної продукції. В її склад увійшли компанії Edelstar (Едельстар), Infinum (Инфинум) і Sengara (Сенгара), в результаті чого були відібрані для продажу їх кращі продукти, а інші виведені з ужитку.

Заказати фаберлік за низькою ціною, через відсутність посередництва між виробником і покупцем, можливо на нашому сайті.  Парфуми виготовляються у Франції, а декоратівка - італійським концерном, де також продається продукція Лореаль, Крістіан Діор, Мері Кей, Герлен. Всі продукти відповідають ГОСТу.

На сайті компанії можливо заказати faberlik онлайн. Власні наукові розробки компанії faberlik, результати яких втілюються в інноваційних косметичних препаратах, дарують красу і здоров'я шкіри. За останній час в асортименті продукції з'явилося багато нових лінійок, як онлайн-супермаркет, де можна купити все.

Подробнее ...

Для дома и души: новинки каталога №7

Сейчас, когда дом в буквальном смысле слова стал нашей крепостью, надо обеспечивать себе и близким максимальный комфорт: поддерживать порядок, заботиться о чистоте и не забывать об ароматах для текстиля. Они наполняют семейное гнёздышко особым настроением и создают уют.

В коллекции «Ароматерапия» мы собрали ультракондиционеры для белья 2 в 1: «Розовый бархат», «Восточный пион» и «Золотую аргану». Это три соблазнительных чувственных аромата, которые будут раскрываться изысканными шлейфовыми нотами при носке вещей или соприкосновении с ними. Помимо тонкого флёра, кондиционеры придадут вещам мягкость и облегчат глажение.

 

Используйте при стирке занавесок и пледов, полотенец и постельного белья. Благодаря суперконцентрированной формуле одной упаковки хватит на 30 применений.

Попробуйте новинки по ценам каталога №7 – со скидкой 45%!