093-201-98-17, 099-964-84-56, 097-270-39-97

Фаберлик Украина

Подарки

Случайная новость

Подарки Фаберлик можно получить разными способами. При регистрации на сайте вы получите стиральный порошок. Он не содержит вредных компонентов, эффективно и деликатно удаляет пятна, не вызывает аллергии.

Для того, чтобы получить порошок нужно:

В акции, подарки Фаберлик входит продукция:

  • средства линии «Кислородное сияние»:
  1. маска-детокс отчищает кожу от частичек пыли и продлевает жизнь клеток;
  2. ВВ-крем выравнивает цвет, матирует и маскирует несовершенства. Защищает от ультрафиолета и не проникает в поры. Хорошо держится, не стягивает, не сушит, подстраивается под цвет кожи, не создает эффект маски;
  3. сыворотка-хайлайтер выравнивает рельеф лица.
  • · в женский парфюм Orangérie Néroli входят нотки апельсина, морского ветра, розы, сандала и мускуса;
  • · аромат Orangérie Orchidée – вы можете услышать аромат цветов яблока, пиона, кедра, мускуса и горошка;
  • · Faberlic by Valentin Yudashkin Gold – непревзойденные нотки итальянского апельсина, белоснежного жасмина, цветов фиалки, гиацинта, сандала, мускуса, витивера;
  • · Gentleman – мужской аромат наполнен нотками имбиря, бергамота, нотки корицы, мускатного ореха, пачули, бобы тонка, ветивера, кедра;
  • шампуни и бальзамы ETNO botanica – запах экзотических цветов и свежесть тропиков, в состав входят натуральные масла.

Акции и подарки Фаберлик всегда радуют клиентов. Оцените все преимущества продукции компании. Вы останетесь довольны.

Каталог фаберлік

Faberlic - це компанія, яка на даний момент є однією з найбільших на ринку косметичної продукції. В її склад увійшли компанії Edelstar (Едельстар), Infinum (Инфинум) і Sengara (Сенгара), в результаті чого були відібрані для продажу їх кращі продукти, а інші виведені з ужитку.

Заказати фаберлік за низькою ціною, через відсутність посередництва між виробником і покупцем, можливо на нашому сайті.  Парфуми виготовляються у Франції, а декоратівка - італійським концерном, де також продається продукція Лореаль, Крістіан Діор, Мері Кей, Герлен. Всі продукти відповідають ГОСТу.

На сайті компанії можливо заказати faberlik онлайн. Власні наукові розробки компанії faberlik, результати яких втілюються в інноваційних косметичних препаратах, дарують красу і здоров'я шкіри. За останній час в асортименті продукції з'явилося багато нових лінійок, як онлайн-супермаркет, де можна купити все.

Сайт фаберлік дає можливість кожному ознайомитися з продукцією компанії.  Мільйони людей купують Фаберлік після того, як ознайомилися з каталогами в режимі реального часу (онлайн). Відразу ж після виходу нового каталогу faberlic,  розміщується він в відповідному розділі. Дивитися каталог Фаберлік онлайн можно в Росії, Україні, Білорусії. Це стосується дійсного та наступного каталогів компанії. Крім цього, на сайті розміщуеться каталог продуктів для здоров'я.