093-201-98-17, 099-964-84-56, 097-270-39-97

Фаберлик Украина

Подарки

Случайная новость

Элегантная ювелирная бижутерия, изысканное бельё, красивые купальники, сумочки, шарфики – они делают нас идеальными и их никогда не бывает много!

Спешите пополнить свой гардероб и сделать подарки близким: с 13 ноября 2018 года по 10 февраля 2019 года на продукцию Florange сразу из трех каталогов действуют дополнительные скидки:

Скидка 50% на весь ассортимент каталога Florange, весна-лето 2018!

А также скидка 20% на весь ассортимент распродажных каталогов «Очень жаркий Sale до 65%» и «Осенний sale»!

Радуйте себя в осеннюю погоду и не отказывайте себе в маленьких удовольствиях!

Приятного шопинга!

Каталог фаберлік

Faberlic - це компанія, яка на даний момент є однією з найбільших на ринку косметичної продукції. В її склад увійшли компанії Edelstar (Едельстар), Infinum (Инфинум) і Sengara (Сенгара), в результаті чого були відібрані для продажу їх кращі продукти, а інші виведені з ужитку.

Заказати фаберлік за низькою ціною, через відсутність посередництва між виробником і покупцем, можливо на нашому сайті.  Парфуми виготовляються у Франції, а декоратівка - італійським концерном, де також продається продукція Лореаль, Крістіан Діор, Мері Кей, Герлен. Всі продукти відповідають ГОСТу.

На сайті компанії можливо заказати faberlik онлайн. Власні наукові розробки компанії faberlik, результати яких втілюються в інноваційних косметичних препаратах, дарують красу і здоров'я шкіри. За останній час в асортименті продукції з'явилося багато нових лінійок, як онлайн-супермаркет, де можна купити все.

Сайт фаберлік дає можливість кожному ознайомитися з продукцією компанії.  Мільйони людей купують Фаберлік після того, як ознайомилися з каталогами в режимі реального часу (онлайн). Відразу ж після виходу нового каталогу faberlic,  розміщується він в відповідному розділі. Дивитися каталог Фаберлік онлайн можно в Росії, Україні, Білорусії. Це стосується дійсного та наступного каталогів компанії. Крім цього, на сайті розміщуеться каталог продуктів для здоров'я.