093-201-98-17, 099-964-84-56, 097-270-39-97

Фаберлик Украина

Подарки

Случайная новость

Если вы любите экспериментировать со своим стилем, но радикально меняться пока не готовы, вам помогут продукты временного действия, например, цветные мелки для волос. Они позволят окрасить отдельные пряди в яркие и модные цвета сезона.

Такое «окрашивание» поможет вам часто пробовать новые образы, легко смывая цвет обычным шампунем.

Цветные мелки для волос E2E:

  • Подходят для любых волос: коротких и длинных, волнистых и прямых.
  • Легко наносятся одним движением.
  • Дают мгновенный эффект – насыщенный и яркий цвет.
  • Абсолютно безвредны для волос – не проникают в структуру волоса.
Подробнее ...

Каталог фаберлік

Faberlic - це компанія, яка на даний момент є однією з найбільших на ринку косметичної продукції. В її склад увійшли компанії Edelstar (Едельстар), Infinum (Инфинум) і Sengara (Сенгара), в результаті чого були відібрані для продажу їх кращі продукти, а інші виведені з ужитку.

Заказати фаберлік за низькою ціною, через відсутність посередництва між виробником і покупцем, можливо на нашому сайті.  Парфуми виготовляються у Франції, а декоратівка - італійським концерном, де також продається продукція Лореаль, Крістіан Діор, Мері Кей, Герлен. Всі продукти відповідають ГОСТу.

На сайті компанії можливо заказати faberlik онлайн. Власні наукові розробки компанії faberlik, результати яких втілюються в інноваційних косметичних препаратах, дарують красу і здоров'я шкіри. За останній час в асортименті продукції з'явилося багато нових лінійок, як онлайн-супермаркет, де можна купити все.

Сайт фаберлік дає можливість кожному ознайомитися з продукцією компанії.  Мільйони людей купують Фаберлік після того, як ознайомилися з каталогами в режимі реального часу (онлайн). Відразу ж після виходу нового каталогу faberlic,  розміщується він в відповідному розділі. Дивитися каталог Фаберлік онлайн можно в Росії, Україні, Білорусії. Це стосується дійсного та наступного каталогів компанії. Крім цього, на сайті розміщуеться каталог продуктів для здоров'я.