093-201-98-17, 099-964-84-56, 097-270-39-97

Фаберлик Украина

Подарки

Случайная новость

Faberlic - це компанія, яка на даний момент є однією з найбільших на ринку косметичної продукції. В її склад увійшли компанії Edelstar (Едельстар), Infinum (Инфинум) і Sengara (Сенгара), в результаті чого були відібрані для продажу їх кращі продукти, а інші виведені з ужитку.

Заказати фаберлік за низькою ціною, через відсутність посередництва між виробником і покупцем, можливо на нашому сайті.  Парфуми виготовляються у Франції, а декоратівка - італійським концерном, де також продається продукція Лореаль, Крістіан Діор, Мері Кей, Герлен. Всі продукти відповідають ГОСТу.

На сайті компанії можливо заказати faberlik онлайн. Власні наукові розробки компанії faberlik, результати яких втілюються в інноваційних косметичних препаратах, дарують красу і здоров'я шкіри. За останній час в асортименті продукції з'явилося багато нових лінійок, як онлайн-супермаркет, де можна купити все.

Подробнее ...

Комфортное бритьё! Новинки каталога №2

Barber Lab – серия для ухода за бородой и волосами. Интересный дизайн, инновационные формулы и великолепный результат делают продукт востребованным у представителей сильного пола. Почувствуйте комфорт и удовольствие во время бритья вместе с новинками серии Barber Lab.

Пена для бритья с углем бережно очистит и подготовит кожу к бритью, обеспечит гладкое и ровное скольжение бритвы. Входящий в состав уголь оказывает детокс-эффект, а аллантоин, зелёный чай и алоэ вера смягчают и максимально увлажняют кожу. Забудьте о раздражении и покраснении!  

Туалетное мужское мыло прекрасно подойдёт не только для очищения кожи, но и для бритья. Удобный формат, стильная упаковка, отличная цена – неоспоримые преимущества продукта!