093-201-98-17, 099-964-84-56, 097-270-39-97

Фаберлик Украина

Подарки

Случайная новость

Faberlic - це компанія, яка на даний момент є однією з найбільших на ринку косметичної продукції. В її склад увійшли компанії Edelstar (Едельстар), Infinum (Инфинум) і Sengara (Сенгара), в результаті чого були відібрані для продажу їх кращі продукти, а інші виведені з ужитку.

Заказати фаберлік за низькою ціною, через відсутність посередництва між виробником і покупцем, можливо на нашому сайті.  Парфуми виготовляються у Франції, а декоратівка - італійським концерном, де також продається продукція Лореаль, Крістіан Діор, Мері Кей, Герлен. Всі продукти відповідають ГОСТу.

На сайті компанії можливо заказати faberlik онлайн. Власні наукові розробки компанії faberlik, результати яких втілюються в інноваційних косметичних препаратах, дарують красу і здоров'я шкіри. За останній час в асортименті продукції з'явилося багато нових лінійок, як онлайн-супермаркет, де можна купити все.

Подробнее ...

Молочные реки: новинки каталога №12

 

Протеины молока – универсальный косметический ингредиент, который помогает ухаживать за кожей лица, тела и, конечно, за волосами. Встречайте пополнение в нежной молочной серии La Crème: шампуни и бальзамы для волос! Новинки глубоко питают, восстанавливают структуру каждого волоса, помогают сохранить здоровое сияние и сделать пряди послушными.

Выбирайте освежающий уход для волос, склонных к жирности, питательный – для нормальных, и увлажняющий – для сухих!

«Роскошная мягкость» с миндальным молочком повышает эластичность и тонус волос, эффективно питает.

«Изысканный уход» с освежающей мятой тонизирует и создает приятное ощущение прохлады.

«Нежное прикосновение» с кокосовым молочком увлажняет и наполняет волосы блеском.