093-201-98-17, 099-964-84-56, 097-270-39-97

Фаберлик Украина

Подарки

Случайная новость

Faberlic - це компанія, яка на даний момент є однією з найбільших на ринку косметичної продукції. В її склад увійшли компанії Edelstar (Едельстар), Infinum (Инфинум) і Sengara (Сенгара), в результаті чого були відібрані для продажу їх кращі продукти, а інші виведені з ужитку.

Заказати фаберлік за низькою ціною, через відсутність посередництва між виробником і покупцем, можливо на нашому сайті.  Парфуми виготовляються у Франції, а декоратівка - італійським концерном, де також продається продукція Лореаль, Крістіан Діор, Мері Кей, Герлен. Всі продукти відповідають ГОСТу.

На сайті компанії можливо заказати faberlik онлайн. Власні наукові розробки компанії faberlik, результати яких втілюються в інноваційних косметичних препаратах, дарують красу і здоров'я шкіри. За останній час в асортименті продукції з'явилося багато нових лінійок, як онлайн-супермаркет, де можна купити все.

Подробнее ...

Подарки Фаберлик

НАКОПИТЕЛЬНАЯ ПРОГРАММА «ПОДАРКИ ВСЕМ!»

Размещайте заказы, собирайте призовые баллы и получайте подарки от Faberlic!

Теперь за каждый выполненный балл по итогам периода вам начисляется 1 призовой балл нашей программы.

  • Призовые баллы вы можете накапливать на специальном счете в личном кабинете и обменивать их на подарки (за 100, 300 и 500 баллов).

  • Подарок вы можете выбрать при размещении заказа на 10 и более баллов на 2 шаге «Промо-акции».

  • Призовые баллы могут быть использованы в течение 17 расчетных периодов с момента начисления.

СПЕШИТЕ УЧАСТВОВАТЬ В НАШЕЙ АКЦИИ!
МИЛЛИОНЫ ПОДАРКОВ УЖЕ ЖДУТ ВАС!


Под подарком подразумевается продажа продукта по акционной цене 1 грн. Если предложенного подарка нет на вашем региональном складе, вам будет предложена равноценная замена.